Must pässik & kase ekstrakt BLACK STUFF, 30 kapslit

Esileht/CBD KAPSLID/Must pässik & kase ekstrakt BLACK STUFF, 30 kapslit

Must pässik & kase ekstrakt BLACK STUFF, 30 kapslit

BLACK STUFF on unikaalne toidulisand, mis parendab mikrobioomi ja seedimist ning tugevdab immuunsüsteemi.

  • BLACK STUFF on kasepuu ja musta pässiku (Chaga) ekstrakti looduslik ühend, mis sisaldab suures koguses humiin- ja fulviinhappeid, aga ka polüfenoole.
  • BLACK STUFF suurendab keha võimet rakutasandil omastada ja toimetada vajalikke toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale. BLACK STUFF aitab hoida keha terve ja tasakaalus, eemaldades kehast vabu radikaale, raskmetalle, keskkonna toksiine, surnud rakke ja isegi viirusi.
  • Kaasaegsed põllumajandusmeetodid on teinud meie mullad humiinainete vaeseiks ja seetõttu ei saa loomad ja inimesed oma tavalisest toidust piisavas koguses humiinaineid. BLACK STUFF annab kehale selle tagasi – aidates taastada tugeva seedimise ja heaolutunde.

26.00

Sku: blackstuff30

1 laos (saab järeltellida)

Kogus:

Must pässik on unikaalne toidulisand, mis parendab mikrobioomi ja seedimist ning tugevdab immuunsüsteemi.

BLACK STUFF on kasepuu ja musta pässiku (Chaga) ekstrakti looduslik ühend, mis sisaldab suures koguses humiin- ja fulviinhappeid, aga ka polüfenoole.

BLACK STUFF suurendab keha võimet rakutasandil omastada ja toimetada vajalikke toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale. BLACK STUFF aitab hoida keha terve ja tasakaalus, eemaldades kehast vabu radikaale, raskmetalle, keskkonna toksiine, surnud rakke ja isegi viirusi.

SOOVITUSLIK KASUTAMINE: Soovitame 1 kapsel (0,5 g) päevas, hoolimata sellest, kas soovite parandada mõnda terviseprobleemi või soovite lihtsalt organismi tervena hoida. Võib kasutada ka 2 kapslit päevas – eriti viiruste suurema leviku perioodil – et tugevdada mikrobioomi tervist.

KOOSTISOSAD: Polüfenoolid, fulviinhapped, humiinhapped

Fulviinhapped. Fulviinhappega kokkupuutuvad mineraalid muutuvad bioaktiivseks, biosaadavaks ja orgaaniliseks. Kehas põhjustab igasuguse elektrilise potentsiaali vähenemine üldist tervise langust ja enneaegset vananemist – fulviinhape toimib elektronide doonorina ja aitab seetõttu kaasa keha homöostaasile.

Humiinhapped. Must pässik sisaldab humiinhapet, mis toetab tõhusalt immuunsüsteemi. Samuti soodustab see täielikku detoksifitseerimist, toetades peamisi organismi puhastavaid organeid (neerud, nahk, sooled, maks ja kopsud) ning kõrvaldades toksiinid, parasiidid, seened ja raskemetallid, eriti soolestikus.

Polüfenoolid. Polüfenoolid on looduslikud antioksüdandid ja neil on võime neutraliseerida ainevahetuse kõrvalproduktina tekkinud vabu radikaale. Must pässik on täis antioksüdante, mis aitavad tugevdada immuunsüsteemi.

Must pässik sisaldab rohkelt melaniini, mis esineb kontsentreerituna pässiku mustas välimises koores. Melaniin annab nahale, juustele ja silmadele nende värvi. Meie nahk tumeneb päikese käes, mis stimuleerib melaniini tootvaid melanotsüüte. Rikkaliku melaniinisisalduse võttu võib must pässik aidata kaitsta nahka ja juukseid päikesekahjustuste vastu. Melaniinid aitavad parandada DNAd ja mitokondrite tervist, mõjutavad ainevahetust ja kaitsevad valguse ja kiirguse eest. Eelkõige on seentes esinevatel melaniinidel nende antioksüdantsete ja geeni kaitsvate omaduste tõttu tugev põletikuvastane toime. Melaniinid võivad vähendada rasvhapete oksüdatsiooni ja membraanide kahjustamist, aidates oluliselt kaasa naha tervise tagamisele.

Musta pässikut peetakse sageli sklerootsiumiks ehk seenemügaraks, mis on tihe seeneniidistiku mass, aga see pole tehniliselt võttes õige, sest seeneniidistik moodustab mustast pässikust ainult 10%. Must pässik koosneb eelkõige peremeespuu puidu lignaanidest ja neisse tunginud seeneniidistikust. See sisaldab kasulikke kase ühendeid nagu betuliin ja betuliinhape.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
Added to cart
Ostukorv
Kinni

No products in the cart.