BLACK STUFF

Esileht/SUPERTOIT/BLACK STUFF

BLACK STUFF

3 laos

BLACK STUFF aitab kehal eraldada vabu radikaale, raskemetalle, keskkonnast tulenevaid mürke, surnud rakke ja viiruseid. KOOSTISOSAD: polüfenoolid, fluviinhape, humiinhape ja mik...

BLACK STUFF aitab kehal eraldada vabu radikaale, raskemetalle, keskkonnast tulenevaid mürke, surnud rakke ja viiruseid.

KOOSTISOSAD: polüfenoolid, fluviinhape, humiinhape ja mikroelemendid.

KASUTAMINE: Soovitatavalt tarbida 0,3-1g päevas, olenemata sellest, kas soovite vabaneda mõnest probleemist või soovite säilitada tervislikku elustiili. Suurem doos ei ole vajalik, sest keha ei ima rohkem kui vajalik. BLACK STUFFi võib lahjendada nii kuuma, kui ka külma joogiga(nt vesi, kohv, tee, mahl). 1g= u pool tl BLACK STUFFi.

30g

Read more

39.00

3 laos

Kogus:
MIKS ME VAJAME BLACK STUFFI? BLACK STUFF on naturaalne polüfenooli ühend, mis on saadud ligniinist. See aitab kehal imendada ja toimetada toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale raku tasemel. BLACK STUFF aitab organismi hoida terve ja tasakaalus,...

MIKS ME VAJAME BLACK STUFFI?

BLACK STUFF on naturaalne polüfenooli ühend, mis on saadud ligniinist. See aitab kehal imendada ja toimetada toitaineid, antioksüdante, rasvhappeid ja mineraale raku tasemel. BLACK STUFF aitab organismi hoida terve ja tasakaalus, eemaldades vabu radikaale, raskemetalle, keskkonna toksiine, surnud rakke ja viiruseid.

KUI KAUA PEAKS BLACK STUFFI TARBIMA?

Usume, et BLACK STUFF peaks olema meie igapäeva osa, sest oma toitumisega ei ole me võimelised enam toidust saama kõiki vajalikke happeid, mis aitavad aineid kehas transportida, et kõik vajalikud funktsioonid ja keemilised protsessid tasakaalus oleksid, ilma, et vajaksime kunstlikke ravimeid.

Read more
Back to Top
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.
Ostukorv
Close

No products in the cart.